Ocelové montované haly

Výrobě a dodávce ocelových montovaných hal se věnujeme již více než 20 let. Vždy se snažíme nalézt optimální funkční a architektonické řešení pro vytvoření jedinečného díla.

Čerpáme ze zkušeností nabytých u více než 1000 realizovaných stavebních děl.

Díky flexibilnímu konstrukčnímu řešení nachází naše montované haly uplatnění v mnoha odvětvích od průmyslu, zemědělství až po skladování, sport nebo rozvoj městské infrastruktury.

Ocelové montované haly realizujeme na území České, Slovenské a Polské republiky, příležitostně i v jiných evropských státech, a to i jako generální dodavatel.

Přesvědčte se sami. Najděte si halu ve vašem nejbližším okolí.

Podívejte se, kde všude naše haly už stojí

Myslíme na budoucnost vaší firmy, budeme rádi když v budoucnosti budete myslet na nás.
Logistická centra
Logistická centra
Naše společnost nabízí výstavbu ocelových montovaných hal. Haly s administrativou optimálně řeší propojení průmyslových prostor s administrativní částí.
Haly s administrativou
Zabýváme se výstavbou a realizací průmyslových výrobních hal, které optimálně řeší široký rozpon haly, volnou vnitřní dispozici a použití mostových jeřábů.
Výrobní haly
Zabýváme se výstavbou a realizací sportovních hal, kde je kladen důraz na volnou vnitřní dispozici bez jakýchkoliv dělících a podpěrných konstrukcí.
Sportovní haly
Pro skladové haly kombinujeme různé typy ocelových montovaných konstrukcí s volnou vnitřní dispozicí umožňující bezproblémové umístění skladových systémů.
Skladové haly
Ocelové montované haly pro autosalony a servisy optimálně řeší vysoké nároky na volnou dispozici vnitřních prostor bez dělících a podpěrných konstrukcí.
Autosalony a servisy
Montované haly pro nákupní centra a prodejny
Nákupní centra a prodejny
Zabýváme se výstavbou a realizací zemědělských hal, které jsou specifické na dodržení přísných norem pro skladování krmiv, materiálu a chovu zvířat.
Zemědělské haly
Zabýváme se výstavbou a realizací netradičních ocelových konstrukcí. Atypické konstrukce a haly mají své využití v oblasti sportu, zemědělství i průmyslu.
Atypické konstrukce a haly

Výhody oproti zděným systémům

  • Odpadá mokrý proces
  • Rychlá a flexibilní montáž
  • Široký sortiment stěnových a střešních systémů
  • Štíhlé a estetické konstrukce
  • Tvůrčí svoboda při návrhu konstrukce
  • Vysoká přesnost prvků s minimálními tolerancemi
  • Vysoký podíl dílenské výroby, kvalita zajištěna certifikovanými procesy
  • Možnost realizace i v zimních měsících