Jsou obdobou klasických skladových montovaných hal. Velmi se odlišují svou koncepcí od hal autosalónů, prodejen a administrativních prostorů. Pro účely zemědělských objektů kombinujeme nejrůznější typy ocelových konstrukcí od příhradových až po rámové, a to vždy s volnou vnitřní dispozicí pro maximální hospodářské využití zastavěné plochy.

Zemědělské objekty jsou specifické především díky svým přísným normám na skladování nejrůznějších krmiv a materiálu až po normy stanovující samotný chov zvířat.

Střešní a stěnové systémy pro zemědělské účely, opět jako u skladových hal, nabízejí širokou škálu možností volby. Od systému s tepelnou izolací, až po lehké systémy bez tepelné izolace pouze z trapézových lakovaných plechů. Počínaje u hal pro sklad krmiv a zrniva až po haly určené pro chov zvířat, je kladen veliký důraz na větrání těchto užitných prostorů, kterým jsou zajištěny ideální hygienické podmínky a ideální cirkulace čerstvého vzduchu.

Služby pro vás

Nevíte co vše bude potřeba v poptávce specifikovat?

Máme pro vás přehledný formulář

Výhody ocelových zemědělských hal:

  • Variabilita ocelové konstrukce dle požadavků zákazníka
  • Individuální rozpon s volnou dispozicí
  • Rychlá a flexibilní montáž
  • Využití větracích systémů
  • Široký sortiment stěnových a střešních systémů

Výběr realizovaných zemědělských hal

Máme ze sebou více než 1000 realizovaných staveb

Jsme spolehlivý dodavatel ocelových montovaných hal a konstrukcí s vlastním konstrukčním systémem VEDE.

Více informací k realizaci ocelových hal a konstrukcí

Nezávazná poptávka

Máme pro vás přichystaný formulář k zjednodušení specifikace zakázky realizace ocelových montovaných hal. Nemusíte se obávat tento formulář slouží jako nezávazná poptávka a pomáhá nám lépe se připravit na budoucí spolupráci.

Nejste si jisti s výběrem barev?

Staňte se sami sobě návrhářem a jednoduše si s naším konfigurátorem zvolte svou vlastní barevnou kombinaci. Tento nástroj vám pomůže lépe si představit, jak by mohla vaše nová hala vypadat.

vyzkoušejte konfigurátor barevnosti hal

Postavili jsme více než 1000 montovaných konstrukcí. Máme řešení pro každého.

Myslíme na budoucnost vaší firmy, budeme rádi, když v budoucnosti budete myslet na nás.