Pro potřeby rozsáhlého skladování zboží a následné expedice nabízí naše společnost výstavbu logistických center, které jsou pro tyto účely optimálním řešením. Jedná se o propojení prostorů skladových, administrativních a prostorů pro odbavení nákladních automobilů.

Logistická centra mohou často vykazovat náročné požadavky na tepelně izolační vlastnosti střešních a stěnových systémů z důvodů zvýšených tepelně technických nároků, vyvolaných charakterem skladovaných produktů.

Logistická centra splňují náročné požadavky na vysoce objemové skladování, rozšířenou manipulaci a expedici zboží k odběrateli. Vzhledem k požadavkům na uskladnění co největšího množství materiálu, na přehlednost a bezpečnost při jeho manipulaci kladou vysoké nároky na volnou vnitřní dispozici bez vnitřních dělících a podpěrných konstrukcí.

Je zde možné kombinovat nejrůznější moderní technologie a provedení montovaných konstrukcí dle individuálních požadavků zákazníka.

Naše řešení dokáže vyváženě propojit moderní architektonický vzhled centra s jeho funkčností.

Účelem logistických center je pojmout co největší množství uskladněného zboží, proto jsou tyto objekty obvykle velmi rozsáhlé, a to jak svoji rozlohou, tak výškou. Jako referenční objekt můžeme prezentovat výstavbu logistického centra pro společnost TQM Holding, a.s. v Opavě o celkové zastavěné ploše 13000 m².

Služby pro vás

Nevíte co vše bude potřeba v poptávce specifikovat?

Máme pro vás přehledný formulář

Výhody ocelových montovaných logistických center:

  • Přizpůsobení ocelových konstrukcí tvarovým požadavkům investora
  • Vysoká kapacita uskladněného zboží
  • Rychlá a flexibilní montáž
  • Vysoké tepelně izolační vlastnosti střešních a stěnových systémů
  • Jednoduchá dodatková úprava dispozice ocelových konstrukcí

Výběr realizovaných logistických center

Máme ze sebou více než 1000 realizovaných staveb

Jsme spolehlivý dodavatel ocelových montovaných hal a konstrukcí s vlastním konstrukčním systémem VEDE.

Více informací k realizaci ocelových hal a konstrukcí

Nezávazná poptávka

Máme pro vás přichystaný formulář k zjednodušení specifikace zakázky realizace ocelových montovaných hal. Nemusíte se obávat tento formulář slouží jako nezávazná poptávka a pomáhá nám lépe se připravit na budoucí spolupráci.

Nejste si jisti s výběrem barev?

Staňte se sami sobě návrhářem a jednoduše si s naším konfigurátorem zvolte svou vlastní barevnou kombinaci. Tento nástroj vám pomůže lépe si představit, jak by mohla vaše nová hala vypadat.

vyzkoušejte konfigurátor barevnosti hal

Postavili jsme více než 1000 montovaných konstrukcí. Máme řešení pro každého.

Myslíme na budoucnost vaší firmy, budeme rádi, když v budoucnosti budete myslet na nás.