Jsou atypickou a odlišnou stavbou oproti běžným ocelovým montovaným halám. Vzhledem k umístění tenisových a badmintonových kurtů a ostatních sportovních ploch kladou tyto haly důraz na co největší vnitřní rozpon s maximální výškou, a to vždy s absolutně volnou vnitřní dispozicí bez jakýchkoliv vnitřních dělících a podpěrných konstrukcí. Kombinujeme zde nejrůznější typy ocelových konstrukcí od příhradových, využívaných například u zimních stadiónů, až po rámové, které jsou především využívány u sportovních hal se zaměřením na míčové sporty. Rámové konstrukce provádíme dle individuálních parametrů a požadavků jako příhradové nebo plnostěnné.

Sportovní haly jsou vyrobeny z lehkých profilů s důrazem na maximální jakost povrchové úpravy jednotlivých ocelových prvků, zajišťující co nejpříjemnější vzhled výsledné konstrukce.

Běžně tyto sportovní objekty, díky stálému pohybu sportovců, bývají navrženy ze střešních a stěnových systémů s tepelnou izolací, zajišťující komfortní interiérové prostředí haly. Z konstrukčního hlediska se mohou tyto objekty neomezeně kombinovat se sociálním zázemím, poskytujícím veškeré moderní služby, aby bylo vyhověno i těm nejnáročnějším klientům.

Služby pro vás

Nevíte co vše bude potřeba v poptávce specifikovat?

Máme pro vás přehledný formulář

Výhody ocelových sportovních hal:

  • Variabilita ocelové konstrukce dle požadavků zákazníka
  • Individuální rozpon s volnou dispozicí
  • Rychlá a flexibilní montáž
  • Široký sortiment stěnových a střešních systémů

Máme ze sebou více než 1000 realizovaných staveb

Jsme spolehlivý dodavatel ocelových montovaných hal a konstrukcí s vlastním konstrukčním systémem VEDE.

Více informací k realizaci ocelových hal a konstrukcí

Nezávazná poptávka

Máme pro vás přichystaný formulář k zjednodušení specifikace zakázky realizace ocelových montovaných hal. Nemusíte se obávat tento formulář slouží jako nezávazná poptávka a pomáhá nám lépe se připravit na budoucí spolupráci.

Nejste si jisti s výběrem barev?

Staňte se sami sobě návrhářem a jednoduše si s naším konfigurátorem zvolte svou vlastní barevnou kombinaci. Tento nástroj vám pomůže lépe si představit, jak by mohla vaše nová hala vypadat.

vyzkoušejte konfigurátor barevnosti hal

Postavili jsme více než 1000 montovaných konstrukcí. Máme řešení pro každého.

Myslíme na budoucnost vaší firmy, budeme rádi, když v budoucnosti budete myslet na nás.