Novostavba víceúčelové sportovní haly pro investora díla TJ SLAVIA MALÉ HOŠTICE, z.s. – takto se jmenoval projekt novostavby, který nám v realizaci zabral necelý rok do slavnostního předání a otevření svého provozu.

Samotná realizace byla zahájena z naší strany generálního dodavatele celého díla v srpnu roku 2019 a to pouhých 7 km od sídla naší společnosti.

V rámci generálního dodavatele celé stavby zajišťovala naše společnost kompletní výrobu, dodávku a montáž ocelového skeletu haly a dvoupodlažního zázemí, kompletní opláštění všech objektů, výplně, plošné založení stavby, sportovní podlahu, kompletní stavařské a řemeslné práce, venkovní terénní úpravy až po finální povrchové, klempířské, zámečnické práce a samotné sportovní vybavení haly.

Fasádní a střešní opláštění celé stavby bylo kompletně řešeno sendvičovými panely dodavatele – Kingspan, přičemž na fasádní plášť bylo použito celkem pěti kombinací barev.

Pro samotnou sportovní halu kombinace stříbrné RAL 9006 s žlutou RAL 1018 a zelenou 6017.

Pro fasádní plášť administrativního zázemí sportovní haly byly použité kombinace antracitového odstínu RAL 7016 s velmi originálním odstínem v efektu dřeva pro druhé patro zázemí.

Celá tato kombinace, především s dřevěným efektem pláště, dodává této novostavbě její jedinečnost a moderní designový vzhled.

Začátkem července tohoto roku 2020 proběhlo slavností otevření této sportovní víceúčelové haly a to za účasti veřejnosti, investora díla, zastupitelů obce Malé Hoštice a města Opava, politiků a dalších osobností. Všem těmto bychom rádi poděkovali za vloženou důvěru u tohoto krásného projektu.

Toto dílo řadíme do portfolia sportovních hal.

Dílo bylo úspěšně dokončeno a předáno investorovi.

K této realizaci vzniklo video, pokud máte zájem shlédněte jak se celá výstavba realizovala: https://www.youtube.com/watch?v=lnTQMyrIUGk

Zde se můžete dočíst jak o celé výstavbě napsali v deníku Stavebniserver.cz

Investor akce: TJ SLAVIA MALÉ HOŠTICE, z.s.
Rok realizace: 2019/2020
Doba realizace: 12 měsíců
Zastavěná plocha: 1461 m²