Autosalony a servisy jsou jedinečnou a odlišnou stavbou oproti klasickým skladovým a výrobním halám. Vzhledem k požadavkům majitelů na manipulaci a vystavování automobilů se vždy jedná o stavební objekty náročné na volnou vnitřní dispozici bez vnitřních dělících a podpěrných konstrukcí. Veliký důraz, především v prostorách showroomu, je kladen na celkový interiérový vzhled náročný na preciznost provedených detailů a celkovou estetickou stránku podléhající přísným kritériím jednotlivých automobilových značek. Celkový vzdušný dojem vytváří prosklené fasády, které vnitřní prostory prosvětlují přirozeným světlem.

Právě díky těmto několika nejrůznějším požadavkům a moderním trendům je ocelová konstrukce pro tyto objekty autosalónů a servisů nejideálnější variantou, která zajišťuje maximální přizpůsobení celé konstrukce.

Tak jak jsou v dnešní době kladeny veliké nároky na moderní design automobilů, jsou kladeny i nároky na moderní vzhled jednotlivých autosalónů a servisů. Proto se ocelové konstrukce a jednotlivé ocelové prvky pro tyto prostory neustále vyvíjí.

Ocelové konstrukce jsou vyrobeny z lehkých profilů s důrazem kladeným na maximální kvalitu povrchové úpravy jednotlivých ocelových prvků, zajišťující vysoce estetický vzhled konečného díla.

Pro účely servisů, především servisů nákladních automobilů, mohou být servisní prostory vybaveny i mostovými jeřáby. Pro tyto účely jsou nejideálnější mostové jeřáby s únosností od 3200 do 5000 kg.

Služby pro vás

Nevíte co vše bude potřeba v poptávce specifikovat?

Máme pro vás přehledný formulář

Výhody ocelových montovaných autosalonů a servisů:

  • Variabilita ocelové konstrukce dle požadavků zákazníka
  • Rychlá a flexibilní montáž
  • Vzdušnost a prosvětlení vnitřních prostorů
  • Bezproblémová návaznost ostatních řemesel na ocelovou konstrukci

Máme ze sebou více než 1000 realizovaných staveb

Jsme spolehlivý dodavatel ocelových montovaných hal a konstrukcí s vlastním konstrukčním systémem VEDE.

Více informací k realizaci ocelových hal a konstrukcí

Nezávazná poptávka

Máme pro vás přichystaný formulář k zjednodušení specifikace zakázky realizace ocelových montovaných hal. Nemusíte se obávat tento formulář slouží jako nezávazná poptávka a pomáhá nám lépe se připravit na budoucí spolupráci.

Nejste si jisti s výběrem barev?

Staňte se sami sobě návrhářem a jednoduše si s naším konfigurátorem zvolte svou vlastní barevnou kombinaci. Tento nástroj vám pomůže lépe si představit, jak by mohla vaše nová hala vypadat.

vyzkoušejte konfigurátor barevnosti hal

Postavili jsme více než 1000 montovaných konstrukcí. Máme řešení pro každého.

Myslíme na budoucnost vaší firmy, budeme rádi, když v budoucnosti budete myslet na nás.