Na konci léta roku 2018 zahájila naše společnost výstavbu novostavby obchodně servisních prostorů HYUNDAI pro investora díla společnost AUTO POLA, s.r.o. sídlící v Bratislavě na Slovensku.

Společnost AUTO POLA, s.r.o. se s více než 20 letou historií zabývá autorizovaným servisem vozů značky HYUNDAI, patří tak k jedním z největších zastupitelů nabízejících na Slovenském trhu autorizovaný servis vozidel.

Realizace díla z naší strany zahrnovala dva stavební objekty a to větší objekt SO 01 a poté menší SO 02.

Stavební objekt SO 01 spočíval v kompletním projektovém návrhu a samotné výrobě, dodávce a montáže ocelového skeletu dvojlodního objektu o rozměrech 30 x 40 m s vnitřní světlou výškou 6 m, který je kompletně řešen v našem konstrukčním systému VEDE v lehké příhradové konstrukci.

Dále jsme v naší kompetenci horní hrubé stavby objektu SO 01 prováděli celkové opláštění dvojlodního objektu pomocí sendvičových panelů dodavatele Kingspan, přes fasádní výplně otvorů oken, dveří a vrat až po závěrečné klempířské a zámečnické prvky.

Menší objekt SO 02 zahrnoval pouze kompletní realizaci ocelové střechy o rozměrech 8 x 20 m v rámovém provedení osazené na obvodový věnec zděného objektu včetně opláštění a klempířských prvků pro odvodnění objektu.

Moderní podobu celé novostavby dodává fasádní provedení v barevné kombinaci v odstínech RAL 9007 a RAL 7016.

Dílo bylo úspěšně dokončeno a předáno investorovi.

Investor akce: AUTO POLA, s.r.o.
Rok realizace: 2018-2019
Doba realizace: 5 měsíců
Zastavěná plocha: 1200 m²