Už více než 20 let naše společnost navrhuje, vyrábí a montuje skladové průmyslové haly. Jsou jedním z našich nejvíce rozšířených typů ve výstavbě montovaných hal. Pro účely skladování kombinujeme nejrůznější typy ocelových konstrukcí od příhradových až po rámové s volnou vnitřní dispozicí pro bezproblémové umístění skladových regálů a systémů. Standardně vyrábíme haly s rozpětím do 30 m, ale dle požadavků klienta jsme schopni navrhnout a dodat halu s rozponem větším.

Z nabízeného portfolia střešních a stěnových systémů má zákazník u tohoto typu hal širokou škálu možností. Používáme systémy opláštění hal s tepelnou izolací a lehké systémy bez tepelné izolace, kde je opláštění tvořeno trapézovými lakovanými plechy. U obou variant izolací nabízíme sortiment navazujících komponentů, jako například prosvětlení střešního a stěnového pláště, umístění ventilačních systémů, dveří a vratových systémů.

Při výrobě ocelových montovaných skladových hal kombinujeme nejnovější konstrukční řešení a architektonický vzhled, ale nikdy nezapomínáme na praktičnost a funkčnost celého díla.

Pro účely skladových hal s manipulací s těžkými břemeny a objemným zbožím mohou být vnitřní prostory vybaveny mostovými jeřáby. Jsme schopni klientovi navrhnout ocelovou konstrukci pro daný mostový jeřáb s maximální optimalizací. Běžně provádíme výrobní haly na nosnost jeřábů od 5 000 kg až do 32 000 kg.

Služby pro vás

Nevíte co vše bude potřeba v poptávce specifikovat?

Máme pro vás přehledný formulář

Výhody ocelových montovaných skladových hal:

  • Variabilita ocelové konstrukce dle požadavků zákazníka
  • Vysoká kapacita uskladněného zboží
  • Umístění mostových jeřábů
  • Individuální rozpon s volnou dispozicí
  • Rychlá a flexibilní montáž
  • Široký sortiment stěnových a střešních systémů

Máme ze sebou více než 1000 realizovaných staveb

Jsme spolehlivý dodavatel ocelových montovaných hal a konstrukcí s vlastním konstrukčním systémem VEDE.

Více informací k realizaci ocelových hal a konstrukcí

Nezávazná poptávka

Máme pro vás přichystaný formulář k zjednodušení specifikace zakázky realizace ocelových montovaných hal. Nemusíte se obávat tento formulář slouží jako nezávazná poptávka a pomáhá nám lépe se připravit na budoucí spolupráci.

Nejste si jisti s výběrem barev?

Staňte se sami sobě návrhářem a jednoduše si s naším konfigurátorem zvolte svou vlastní barevnou kombinaci. Tento nástroj vám pomůže lépe si představit, jak by mohla vaše nová hala vypadat.

vyzkoušejte konfigurátor barevnosti hal

Postavili jsme více než 1000 montovaných konstrukcí. Máme řešení pro každého.

Myslíme na budoucnost vaší firmy, budeme rádi, když v budoucnosti budete myslet na nás.