Skladová hala Kanadské společnosti a konceptu Macco Organiques, s.r.o. nacházející se v městě Bruntále v Moravskoslezském kraji, byla vybudovaná koncem roku 2012 do necelé poloviny roku 2013 za velmi rychlých 7 měsíců, a to jako kompletní akce na klíč, vč. veškerých okolních a terénních úprav.

Celkový rozsah objektu se zastavěnou plochou o rozloze 2130 m², s nestandardní výškou haly 17 m a s velmi vysokým užitným zatížením pro interiérové podlahy hal, skládajících se celkově ze tří samostatných skladových hal, činil z této akce jednu z největších referenčních akcí na klíč společnosti FEMONT OPAVA s.r.o. za rok 2012.

Pro spolupráci na této akci byla vybrána společnost Kingspan a.s. z Hradce Králové, která dodávala veškeré stěnové a střešní sendvičové opláštění všech tří skladových objektů.

V současnosti je Macco Organiques, s.r.o. světovým lídrem ve výrobě a distribuci minerálních solí pro infuzní a dialyzační roztoky, léčiva, biotechnologii, kojenecké výživy, nutriční doplňky, veterinární přípravky, mineralizované a balené vody, proto jsme jako společnost FEMONT OPAVA s.r.o. byly velmi poctěni, že jsme právě my byli vybráni jako generální dodavatel tohoto celého projektu.

Investor akce: Macco Organiques, s.r.o.
Rok realizace: 2012–2013
Doba realizace: 7 měsíců
Zastavěná plocha: 2143 m²