KONTAKTNÍ INFORMACE

  ZÁKLADNÍ PARAMETRY OBJEKTU

  Zateplení objektu *

  Máte projektovou dokumentaci *

  HLAVNÍ ROZMĚRY OBJEKTU

  DOPLŇKY

  Jeřáb *

  * Povinné údaje

  Máme ze sebou více než 1000 realizovaných staveb

  Jsme spolehlivý dodavatel ocelových montovaných hal a konstrukcí s vlastním konstrukčním systémem VEDE.

  Více informací k realizaci ocelových hal a konstrukcí

  Nezávazná poptávka

  Máme pro vás přichystaný formulář k zjednodušení specifikace zakázky realizace ocelových montovaných hal. Nemusíte se obávat tento formulář slouží jako nezávazná poptávka a pomáhá nám lépe se připravit na budoucí spolupráci.

  Nejste si jisti s výběrem barev?

  Staňte se sami sobě návrhářem a jednoduše si s naším konfigurátorem zvolte svou vlastní barevnou kombinaci. Tento nástroj vám pomůže lépe si představit, jak by mohla vaše nová hala vypadat.

  vyzkoušejte konfigurátor barevnosti hal

  Postavili jsme více než 1000 montovaných konstrukcí. Máme řešení pro každého.

  Logistická centra
  Logistická centra
  Naše společnost nabízí výstavbu ocelových montovaných hal. Haly s administrativou optimálně řeší propojení průmyslových prostor s administrativní částí.
  Haly s administrativou
  Zabýváme se výstavbou a realizací průmyslových výrobních hal, které optimálně řeší široký rozpon haly, volnou vnitřní dispozici a použití mostových jeřábů.
  Výrobní haly
  Zabýváme se výstavbou a realizací sportovních hal, kde je kladen důraz na volnou vnitřní dispozici bez jakýchkoliv dělících a podpěrných konstrukcí.
  Sportovní haly
  Pro skladové haly kombinujeme různé typy ocelových montovaných konstrukcí s volnou vnitřní dispozicí umožňující bezproblémové umístění skladových systémů.
  Skladové haly
  Ocelové montované haly pro autosalony a servisy optimálně řeší vysoké nároky na volnou dispozici vnitřních prostor bez dělících a podpěrných konstrukcí.
  Autosalony a servisy
  Montované haly pro nákupní centra a prodejny
  Nákupní centra a prodejny
  Zabýváme se výstavbou a realizací zemědělských hal, které jsou specifické na dodržení přísných norem pro skladování krmiv, materiálu a chovu zvířat.
  Zemědělské haly
  Zabýváme se výstavbou a realizací netradičních ocelových konstrukcí. Atypické konstrukce a haly mají své využití v oblasti sportu, zemědělství i průmyslu.
  Atypické konstrukce a haly
  Myslíme na budoucnost vaší firmy, budeme rádi, když v budoucnosti budete myslet na nás.