Skladové, výrobní či expediční prostory doplněny administrativním zázemím společnosti jsou v dnešní době velmi rozšířeným směrem ve výstavbě ocelových montovaných hal. Propojením užitných a průmyslových prostor s administrativní částí jsme schopni klientovi nabídnout ucelené a reprezentativní sídlo jeho společnosti.

Administrativní část může být členěna do několika mezipater dle přání klienta a díky variabilitě ocelových konstrukcí je její napojení na průmyslové prostory bez omezení. Díky těmto faktorům lze vyhovět i nejnáročnějším požadavkům klienta a vytvořit vždy individuální a jedinečnou stavbu.

Na administrativní prostory bývají často kladeny ty největší nároky, například na dispoziční členění prostorů, na prosvětlení přirozeným světlem, na akustické parametry a mnoho dalších.

Pro splnění těchto nároků plně využíváme možností stěnových a střešních systémů. Tyto systémy poskytují velký výběr odstínů pro barevné řešení vnějších i vnitřních povrchů, současně umožňují značnou variabilitu umístění výplní otvorů, prosvětlení střech, prostupů ventilace, aj.

Služby pro vás

Nevíte co vše bude potřeba v poptávce specifikovat?

Máme pro vás přehledný formulář

Výhody ocelových montovaných administrativních hal:

  • Variabilita napojení administrativní části na průmyslový objekt dle požadavků zákazníka
  • Rychlá a flexibilní montáž
  • Vzdušnost a prosvětlení kancelářských prostorů
  • Bezproblémová návaznost ostatních řemesel na ocelovou konstrukci
  • Široké nabídky stěnových a střešních systémů

Máme ze sebou více než 1000 realizovaných staveb

Jsme spolehlivý dodavatel ocelových montovaných hal a konstrukcí s vlastním konstrukčním systémem VEDE.

Více informací k realizaci ocelových hal a konstrukcí

Nezávazná poptávka

Máme pro vás přichystaný formulář k zjednodušení specifikace zakázky realizace ocelových montovaných hal. Nemusíte se obávat tento formulář slouží jako nezávazná poptávka a pomáhá nám lépe se připravit na budoucí spolupráci.

Nejste si jisti s výběrem barev?

Staňte se sami sobě návrhářem a jednoduše si s naším konfigurátorem zvolte svou vlastní barevnou kombinaci. Tento nástroj vám pomůže lépe si představit, jak by mohla vaše nová hala vypadat.

vyzkoušejte konfigurátor barevnosti hal

Postavili jsme více než 1000 montovaných konstrukcí. Máme řešení pro každého.

Myslíme na budoucnost vaší firmy, budeme rádi, když v budoucnosti budete myslet na nás.