V roce 2016 realizovala naše společnost jako generální dodavatel novostavbu prodejního skladu v Liberci pro našeho významného partnera, společnost Haberkorn s.r.o.

Generální dodávka nového prodejního sídla spočívala v kompletní realizaci pilotového založení objektu, výstavby ocelové konstrukce haly a administrativní části, střešní a stěnové opláštění ze sendvičových panelů společnosti Kingspan a.s., výplně otvorů, pozemní a svislé komunikace, tepelné izolace, zámečnické a klempířské práce aj.

Ocelový nosný skelet objektu skladu a administrativy je řešen v konstrukčním systému VEDE v lehké příhradové konstrukci.

Skladová část haly je řešena o celkové zastavěné ploše 820 m2, část dvoupodlažní administrativy zabírá plochu 380 m2. Moderní nádech celé prodejní administrativní části poté dodává její samotná fasáda, která je zde řešena s použitím vodorovně kladených kazet.

Jsme velice rádi, že jsme se opět mohli pro investora Habercorn s.r.o. podílet na další etapě výstavby a rozvoje společnosti.

Investor akce: Haberkorn s.r.o.
Rok realizace: 2016
Doba realizace: 7,5 měsíce
Zastavěná plocha: 1200 m²