Společnost FROS ZPS s.r.o., která vznikla v roce 2003 jako dceřiná společnost velkoobchodu FROS Opava s.r.o. se zabývá velkoobchodem drogerie, ochranných pracovních pomůcek a prodejem železniční techniky. Firma působí také jako chráněná dílna invalidů. Postupem času své činnosti a aktivity rozšiřovala až do dnešní podoby, kdy v červenci roku 2022 došlo k přestěhování firmy do nového sídla společnosti v obci Otice u Opavy, kde firma funguje primárně jako velkoobchod se vzorkovou prodejnou.

Nové sídlo a skladové prostory společnosti FROS ZPS s.r.o. se nachází necelých 10km od našeho výrobního závodu a tak pro nás samotná účast a možnost podílet se na tomto projektu byla velmi prestižní v rámci opavského regionu.

V rámci naší realizace na tomto díle prováděla naše společnost kompletní výrobu, dodávku a montáž ocelového nosného skeletu jak skladové, tak administrativní části včetně nosného střešního trapézového plechu, kompletní fasády celého objektu až po finální klempířské a zámečnické prvky.

Ocelový skelet haly, který naše společnost garantovala svým statickým konstrukčním řešením je navržen na maximální rozpon 25m s celkovou volnou vnitřní dispozicí. 18 října roku 2022 se poté kompletní dokončené sídlo společnosti dočkalo svého slavnostního otevření a stříhání pásky a to i za účasti opavského primátora a dalších pozvaných společností, které se na této realizaci podíleli.

Rádi bychom tímto poděkovali investorovi díla za jeho projevenou důvěru v rámci výstavby tohoto projektu a pevně věříme, že toto nové sídlo bude plnohodnotně plnit reprezentativní účel společnosti FROS ZPS .r.o.

Samotná realizace části naši společnosti zabrala 6 měsíců.

Toto dílo řadíme do portfolia administrativních a skladových hal.

Dílo bylo úspěšně dokončeno a předáno investorovi.

Investor akce: FROS ZPS s.r.o.
Rok realizace: 2021-2022
Doba realizace: 6 měsíců
Zastavěná plocha: 2535 m²