Není stavba, jako stavba a tato konkrétně je za nás velmi povedená a tak Vám ji tímto rádi představíme.

Byla nám svěřená důvěra v realizaci novostavby sídla společnosti VIMEX Sped. s.r.o. sídlící ve městě Trnava na Slovensku. O to víc nás mohlo těšit, že se stavba realizovala hned vedle sídla společnosti DISPO-M s.r.o., kterou naše společnost také realizovala.

Společnost VIMEX Sped. s.r.o. je mladá dynamická společnost působící v oblasti spedice a dopravních služeb. Jejím hlavním portfoliem nabízených služeb je spedice, doprava, logistika, nakládka a doručování výrobků. Společnost vytěžuje především svá vlastní dopravní vozidla pro zajištění maximální flexibility a spokojenosti požadavků svých klientů.

Máme tak vedle sebe krásná dvojčata, které svým technickým provedením a samotným architektonickým návrhem vytváří moderní průmyslovou zónu.

Novostavbu sídla společnosti VIMEX Sped. s.r.o. realizovala naše společnost, jako generální dodavatel.

Jak lze vidět na fotografiích, celý nosný skelet skladové haly a administrativní budovy byl navržen a realizován v ocelovém provedení o celkové zastavěné ploše 2435 m². Jeho kompletní statický návrh, veškerá výroba, expedice až po montáž to vše realizovala naše společnost ve vlastní režii.

Investor díla měl při zadání jasnou představu a vizi, kterou architekt promítl do své vizualizace, jak má celé dílo vypadat a jaký efekt od něj očekává. Nás velmi těší, když nyní vidíme finální podobu celé stavby a její celkový vzhled vůči okolí. Zadání jsme splnili a podařilo se nám tak maximálně vyhovět původnímu požadavku investora díla.

Samotná realizace naši společnosti zabrala 8 měsíců.

Toto dílo řadíme do portfolia administrativních a skladových hal.

Dílo bylo úspěšně dokončeno a předáno investorovi.

Investor akce: VIMEX Sped. s.r.o.
Rok realizace: 2021
Doba realizace: 8 měsíců
Zastavěná plocha: 2435 m²