Už více než 20 let naše společnost navrhuje, vyrábí a montuje výrobní průmyslové haly. Pro účely výroby navrhujeme především příhradové ocelové konstrukce s možností použití mostových jeřábů a s volnou vnitřní dispozicí. Standardně vyrábíme haly s rozpětím do 30 m, ale dle požadavků klienta jsme schopni navrhnout a dodat halu s rozponem větším.

Běžně bývají tyto výrobní haly, díky stálému pohybu pracovníků, navrženy se střešními a stěnovými systémy s tepelnou izolací a klade se důraz na prosvětlení přirozeným světlem. To je pro tyto výrobní prostory u střešního pláště nejčastěji zajištěno střešními světlíky, prosvětlovacími střešními pásy, nebo v poslední řadě pomocí lokálního prosvětlení. U stěnového pláště lze tyto prostory dále prosvětlit za použití prosvětlovacích pásů a okenních prvků.

Průmyslové haly spolu se skladovými halami spadají do našeho nejvíce rozšířeného typu montovaných hal.

Pro účely výrobních hal s manipulací s těžkými břemeny mohou být vnitřní prostory vybaveny mostovými jeřáby. Jsme schopni klientovi navrhnout ocelovou konstrukci pro daný mostový jeřáb s maximální optimalizací. Běžně provádíme výrobní haly na nosnost jeřábů od 5 000 kg až do 32 000 kg.

Služby pro vás

Nevíte co vše bude potřeba v poptávce specifikovat?

Máme pro vás přehledný formulář

Výhody ocelových výrobních hal:

  • Variabilita ocelové konstrukce dle požadavků zákazníka
  • Individuální rozpon s volnou dispozicí
  • Umístění mostových jeřábů
  • Rychlá a flexibilní montáž
  • Široký sortiment stěnových a střešních systémů

Máme ze sebou více než 1000 realizovaných staveb

Jsme spolehlivý dodavatel ocelových montovaných hal a konstrukcí s vlastním konstrukčním systémem VEDE.

Více informací k realizaci ocelových hal a konstrukcí

Nezávazná poptávka

Máme pro vás přichystaný formulář k zjednodušení specifikace zakázky realizace ocelových montovaných hal. Nemusíte se obávat tento formulář slouží jako nezávazná poptávka a pomáhá nám lépe se připravit na budoucí spolupráci.

Nejste si jisti s výběrem barev?

Staňte se sami sobě návrhářem a jednoduše si s naším konfigurátorem zvolte svou vlastní barevnou kombinaci. Tento nástroj vám pomůže lépe si představit, jak by mohla vaše nová hala vypadat.

vyzkoušejte konfigurátor barevnosti hal

Postavili jsme více než 1000 montovaných konstrukcí. Máme řešení pro každého.

Myslíme na budoucnost vaší firmy, budeme rádi, když v budoucnosti budete myslet na nás.