Pro našeho velmi váženého obchodního partnera, společnost voestalpine Profilform s.r.o., jsme se v roce 2023 podíleli na rozšíření nových výrobních prostor a to přímo v jejich hlavním sídle společnosti ve Vyškově, v Jihomoravském kraji.

Společnost voestalpine Profilform s.r.o., založena již roku 1996, patří k předním výrobcům tenkostěnných ocelových profilů v České republice. Na výrobní ploše cca 8.500 m2 vyrábíme cca 15.000 t ocelových tenkostěnných profilů ročně.

Novostavba výrobní haly je konstrukčně navržená v rámovém ocelovém skeletu s volnou vnitřní dispozicí a to o základních parametrech 30,65 x 81m s maximální hřebenovou výškou 9,6m.

Staticky je konstrukční návrh haly řešen s mostovými jeřáby o nosnosti 10 a 5 tun.

V rámci realizace samotné výrobní haly prováděla naše společnost dále realizaci zámečnických prvků a konstrukcí, jako je v přední části areálu firmy před administrativní budovou zastřešení pro automobily – CARPORT a zámečnickou přístavbu na kola – BIKEPORT.

Závěrem bychom tímto rádi poděkovali jak investorovi, tak generálnímu dodavateli, společnosti ING. ZDENĚK TOMEK – STAVEBNÍ FIRMA a.s. za jejich přístup po celou dobu realizace tohoto projektu.

Váš FEMONT OPAVA s.r.o.

Toto dílo řadíme do portfolia výrobních hal.

Dílo bylo úspěšně dokončeno a předáno investorovi.

Investor akce: voestalpine Profilform s.r.o.
Rok realizace: 2023
Doba realizace: 6,5 měsíce
Zastavěná plocha: 2483 m²