Novostavba dvojlodní výrobní haly o rozměrech 2 x 28m šířka, 46m délka a vnitřní světlá užitná výška 7,3m. Toto byly základní parametry novostavby výrobní haly „B“, na které jsme se mohli opět podílet pro investora NIVEKO s.r.o. sídlícího v Uherském Brodě.

Společnost NIVEKO s.r.o. se s téměř již 30 letitou historií firmy zabývá výrobou a realizací moderních designových bazénů a to na území Evropy, kde dodává své výrobky již do 18 států.

Aktuálně je společnost NIVEKO s.r.o. od roku 2018 členem mezinárodní společnosti Pollet Pool Group.

Více o investorovi díla a jeho produktech naleznete na: http://www.niveko-pools.com/

Výrobní hala „B“ byla konstrukčně navržena, jako dvojlodní a to ve štíhlém rámovém provedení s dělícími středovými sloupy, aby v každé výrobní lodi haly mohly sloužit mostové jeřáby o celkové únosnosti 5t.

V rámci naší realizace díla zajišťovala naše společnost kompletní výrobu, dodávku a montáž nosného ocelového skeletu haly, dále kompletní realizaci fasádního pláště, řešeného pomocí lehkých sendvičových panelů, kompletní realizaci střešního skládaného pláště haly, realizaci střešních hřebenových světlíků, fasádní hliníkové výplně otvorů, sekční průmyslová vrata a v poslední řadě veškeré fasádní klempířské a zámečnické prvky.

Rádi bychom touto cestou poděkovali investorovi díla za opětovně projevenou důvěru v naši společnost u tohoto krásného projektu.

Toto dílo řadíme do portfolia výrobních hal.

Dílo bylo úspěšně dokončeno a předáno investorovi.

Investor akce: NIVEKO s.r.o.
Rok realizace: 2020
Doba realizace: 5,5 měsíce
Zastavěná plocha: 2576 m²