Máme tu čest představit velmi moderní a designovou stavbu Sportovní haly pro město Ostrava, městský obvod Nová Bělá, na které jsme se podíleli ve spolupráci s generálním dodavatelem díla, společností BYSTROŇ Group a.s., které tímto děkujeme za vloženou důvěru u tohoto krásného projektu.

Novostavba sportovní haly se nachází necelých 40 km od sídla naší společnosti a svoji doslova zlatou fasádou zaujme každého na první pohled.

Fasáda sportovní haly, která v tomto případě celkového projekčního návrhu haly tvoří hlavní designový prvek stavby, je navržena, jako skládaný fasádní plášť zakončený zlatými fasádními profily Eclectic – Gold Pearl.

V rámci naší realizace na tomto díle prováděla naše společnost dále výrobu, dodávku a montáž ocelového skeletu sportovní haly o celkové zastavěné ploše 790m² s vnitřní světlou výškou 8,55m. Dále již zmíněnou kompletní realizaci skládaného fasádního pláště haly a kompletní realizaci střešního skládaného pláště. V poslední řadě realizovala naše společnost interiérové a exteriérové zámečnické a klempířské prvky.

Jsme velice rádi, že jsme mohli být součástí tohoto projektu novostavby sportovní haly a mohli tak přispět k dalšímu rozvoji moderního sportovního zázemí v rámci Moravskoslezského kraje.

Toto dílo řadíme do portfolia sportovních hal.

Investor akce: Magistrát města Ostravy
Rok realizace: 2020-2021
Doba realizace: 9 měsíců
Zastavěná plocha: 790 m²