Bylo nám ctí zhostit se v druhé polovině roku 2019 úkolu výstavby nové sportovní haly v obci Stěbořice ležící v okrese Opava, pouhých 10 km od sídla naší společnosti.

Realizaci zakázky prováděla naše společnost, jako generální dodavatel celé akce.

Výstavba haly probíhala v areálu místní základní školy a byla rozdělena do dvou částí realizace. První část obnášela kompletní demolici stávající zděné sportovní haly. Druhá část poté zahrnovala kompletní novostavbu nové sportovní haly včetně výstavby menší tribuny se zázemím.

Novostavba sportovní haly byla navržena v příhradovém konstrukčním systému o rozměrech 19,52 x 42,52 m s hřebenovou výškou haly 8,98 m s celoplošně volnou vnitřní dispozicí.

V rámci celé generální dodávky díla zajišťovala naše společnost kompletní plošné založení objektu, výrobu, dodávku a montáž ocelového skeletu haly včetně jejího opláštění pomocí sendvičových panelů, veškeré střešní a fasádní výplně otvorů, řemesla, stavařské práce, závěrečné klempířské a zámečnické práce a v poslední řadě kompletní dodávku sportovní podlahy a veškerého sportovního vybavení.

Toto dílo řadíme do portfolia sportovních hal.

Dílo bylo úspěšně dokončeno a předáno investorovi.

Investor akce: Obec Stěbořice
Rok realizace: 2019/2020
Doba realizace: 8,5 měsíce
Zastavěná plocha: 830 m²