Důkaz toho, že i malá hala s minimálním rozponem může v dnešní době vypadat moderně. Takto bychom definovali projekt výstavby výrobní haly, na kterém jsme se v Bruntále podíleli ve spolupráci s generálním dodavatelem stavby, společností HSF System a.s.

Konstrukčně je výrobní hala řešena v pultovém rámovém provedení o rozměrech 7,44 x 54m a výškou v atice necelých 7m. Její výjimečnost ji však nedávají její rozměry, ale její barevné provedení.

Barevně je výrobní hala navržena, aby všechny výplně otvorů řešené v modrém provedení RAL 5010, okna, dveře i vrata, dokonce v interiéru i samotná ocelová konstrukce haly navržena v modrém provedení RAL 5010, vyčnívali z bílého fasádního pláště ve dvojkombinaci RAL 9010/9002. Jedná se sice o maličkost, ale za nás právě tento malý detail dodal této stavbě její jedinečnost.

V rámci tohoto projektu zajišťovala naše společnost kompletní výrobu, dodávku a montáž ocelového skeletu haly, kompletní střešní i fasádní opláštění, výplně otvorů oken, dveří a vrata a v poslední řadě veškeré klempířské a zámečnické prvky.

Investor akce: Strojmetal Aluminium Forging a.s.
Rok realizace: 2022
Doba realizace: 3,5 měsíce
Zastavěná plocha: 402 m²