Začátkem roku 2017 se naše společnost podílela na výstavbě nového obchodně výrobního areálu společnosti NIVEKO s.r.o. v Uherském Brodě.

Realizace naší části dodávky spočívala v kompletní výstavbě horních staveb výrobního objektu SO 01 o celkových rozměrech 63,45 x 32,24 m, který byl řešen v rámovém provedení s volnou vnitřní dispozicí a dále ve výstavbě objektu zázemí šaten a skladu SO 02, který byl celoplošně řešen jako dvoupodlažní o rozměrech 48,6 x 8,64 m. Výrobní objekt SO 01 byl dodán včetně jeřábové dráhy určený pro mostový jeřáb s nosnosti 5000 kg + 5000 kg. Součástí naší dodávky byly střešní zateplené skládané pláště, stěnové pláště ze sendvičových panelů, kompletní hliníkové výplně otvorů, vrata, kazetové designové prvky fasády objektu SO 02 a ostatní klempířské a zámečnické konstrukce a prvky.

Zajímá Vás více samotná výstavba jejich nového sídla společnosti? Zhlédněte jejich nové propagační video, jehož součástí, stejně jako u samotné realizace díla byla i naše společnost FEMONT OPAVA s.r.o.

Video zde: https://www.youtube.com/watch?v=Pjx35UitBiQ

 

Rádi bychom tímto poděkovali společnosti NIVEKO za vloženou důvěru při realizaci tohoto projektu.

https://www.niveko.cz/

Investor akce: NIVEKO s.r.o.
Rok realizace: 2017
Doba realizace: 5,5 měsíce
Zastavěná plocha: 2464 m²