Na konci července roku 2020 zahájila naše společnost výstavbu nové skladové haly pro dlouholetého obchodního partnera, společnost TVD-Technická výroba, a.s. se sídlem ve Slavičíně, ve Zlínském kraji.

Společnost TVD-Technická výroba, a.s. má již více jak 30-ti letou tradici nejen jako výrobce vlastních výrobků, ale i jako ověřený a spolehlivý dodavatel zákaznických produktů dle požadavků pro zahraniční i tuzemské partnery. Ze svého portfolia výrobků tato firma nabízí především kompletní CNC zpracování plechů včetně povrchové úpravy práškovými barvami, skříně pro elektrické rozvaděče, kovový nábytek a výrobky z plastů.

Společnost TVD-Technická výroba, a.s. tvoří dvě divize zahrnující několik samostatných středisek, které díky své specializaci na jednotlivé obory poskytují vysoce profesionální služby a produkty.

Novostavba skladové haly byla projekčně navržena v našem konstrukčním systému VEDE, v lehkém příhradovém provedení a to o celkových parametrech 39 x 84m. Aby byl splněn požadavek investora na co nejmenší počet středových sloupů v hale, byl z naší strany ocelový skelet haly navržen s vnitřními sloupy na rozpon 18m.

V rámci naší realizace tohoto díla zajišťovala naše společnost kompletní výrobu, dodávku a montáž nosného ocelového skeletu haly, kompletní realizaci střešního skládaného pláště, fasádní opláštění pomocí minerálních sendvičových panelů, realizaci střešních obloukových světlíků a v poslední řadě veškeré fasádní klempířské a zámečnické prvky.

Je to již v pořadí několikátý stavební projekt, pro který si nás investor vybral, proto bychom mu tímto rádi poděkovali za opětovně projevenou důvěru a možnost být součástí této nové realizace dalšího rozšíření skladových prostor v sídle společnosti ve Slavičíně.

Toto dílo řadíme do portfolia skladových hal.

Dílo bylo úspěšně dokončeno a předáno investorovi.

Investor akce: TVD-Technická výroba a.s.
Rok realizace: 2020
Doba realizace: 3,5 měsíce
Zastavěná plocha: 3276 m²