Investor díla, společnost AGRIWELL s.r.o., je globální vývozce nejkvalitnějších olejnin, luštěnin a zrn pro lidskou spotřebu, produkce olejů nebo krmení zvířat. Specializuje se na ekologické zemědělství. Jádro jejich sortimentu se skládá z organických lněných semen v rozsahu 98-99,95% čistoty, dále z máku, hořčice, kmínu a dalších olejnin.

Ekologické zemědělství není jen trend – je to budoucnost!

V srpnu roku 2020 zahájila naše společnost, jako generální dodavatele celého díla, výstavbu nové skladové haly ve městě Odry v Moravskoslezském kraji. Za dalších 10 měsíců, v létě roku 2021, bylo dílo z naší strany kompletně dokončeno a úspěšně předáno investorovi.

Jako generální dodavatel zajišťovala naše společnost kompletní založení skladové haly, dodávku, výrobu a montáž ocelového skeletu, který byl navržen v našem vlastním projekčním návrhu v systému VEDE v lehké příhradové konstrukci o celkové zastavěné ploše 3225 m².

Dále naše společnost zajišťovala kompletní realizaci střešního a stěnového pláště haly ze sendvičových panelů, fasádní výplně otvorů, veškeré klempířské a zámečnické práce, vnitřní průmyslovou podlahu haly, kompletní realizaci vnitřní zděné kancelářské vestavby, veškerá řemesla, rozvody a zařizovací předměty, venkovní zpevněné plochy, terénní úpravy a částečnou realizaci nového oplocení haly.

Toto dílo řadíme do portfolia skladových hal.

Investor akce: AGRIWELL s.r.o.
Rok realizace: 2020-2021
Doba realizace: 10 měsíců
Zastavěná plocha: 3225 m²