Byla nám svěřena důvěra, jako generálnímu dodavateli celé stavby, realizovat novostavbu skladové haly s administrativním zázemím pro investora díla společnost Granum spol. s.r.o. sídlící v městě Opava.

Společnost Granum spol. s.r.o. se už skoro 30 let zabývá nákupem a prodejem krmiv a chovatelských potřeb pro drobná zvířata. Cílem společnosti je především to, aby krmiva zvířatům nejen dobře chutnala, ale také aby jim zároveň poskytovala plnohodnotný zdroj energie a výživných látek.

Realizace díla v naší režii zahrnovala kompletní plošné založení skladové haly, veškeré stavařských prací, realizaci vnitřní administrativní vestavby, průmyslovou podlahu, kompletní výstavbu horní stavby, venkovní osazení, požární nádrže, aj.

Skladová hala byla navržena a realizovaná v našem konstrukčním systému VEDE v lehké příhradové konstrukci o rozměrech 12 x 60m.

Kompletní opláštění skladové haly bylo provedeno pomocí sendvičových panelů se stěnovou horizontální orientací v zeleném odstínu provedení RAL 6011.

Součástí realizace horní stavby skladové haly bylo z naší strany kompletní provedení výplní otvorů oken, dveří, vrat včetně klempířských a zámečnických výrobků.

Dílo bylo úspěšně dokončeno a předáno investorovi.

Investor akce: Granum spol. s.r.o.
Rok realizace: 2019
Doba realizace: 6 měsíců
Zastavěná plocha: 720 m²