Naše společnost FEMONT OPAVA s.r.o. byla součástí výstavby nové skladové haly v Ostravě – Kunčicích pro investora SARIV – Němčík s.r.o. na akci „Výstavba nové skladové haly a nového administrativního zázemí“, jež byla realizována na přelomu let 2017 a 2018.

Realizace díla zahrnovala výrobu, dodávku a montáž ocelového skeletu haly, realizaci střešního a stěnového pláště, výplně otvorů (střešní hřebenový světlík a sekční vrata), přestřešení vjezdů do haly markýzami a v poslední řadě veškeré klempířské a zámečnické práce.

Ocelový skelet skladové haly je konstrukčně navržen v našem systému VEDE o parametrech 19,6×43,8 m s vnitřní světlou výškou 6,4 m v pultovém příhradovém provedení s vytaženými obvodovými atikami.

Součástí naší dodávky díla byla také realizace kazetového vstupního portálu, od nosného ocelového skeletu portálu až po montáž kazet, které v tomto případě dávají hlavnímu vstupu moderní vzhled.

Celkový objekt skladové haly, přes výplně otvorů až po vstupní kazetový portál je barevně laděn do odstínu stříbrné RAL 9006 se zelenou RAL 6018.

Investor akce: SARIV – Němčík s.r.o.
Rok realizace: 2017/2018
Doba realizace: 7 měsíců
Zastavěná plocha: 788 m²