Střešní doplňky nám umožňují vyhovět požadavkům našeho zákazníka a zajistit technické a funkční řešení potřebné k individuálnímu záměru díla. Díky těmto doplňkům zajišťujeme u střešního pláště důležité prosvětlení a větrání stavebního objektu, které je vždy nutno volit podle provedení střechy a samotné střešní krytiny.

Služby pro vás

Nevíte co vše bude potřeba v poptávce specifikovat?

Máme pro vás přehledný formulář

Hřebenový světlík obloukový nebo sedlový, šířka 3–6 m, pokrytí: komůrkové polykarbonátové desky tl. 10–25 mm. Vhodný pro všechny typy střech. Možnost osazení větracích nebo kouřových klapek, ovládání elektrické. Zajišťuje prosvětlení vnitřních prostor přirozeným světlem. Je jednou z nejčastějších variant střešního prosvětlení vnitřních prostor hal. Vhodný především pro skladové a výrobní prostory se stálým pohybem pracovníků.

Zajišťují prosvětlení vnitřních prostor přirozeným světlem. Jsou využívány u střešních konstrukcí s vyšším spádem.

Příčné prosvětlovací pásy šířky 1 m, délky max. 6 m, pokrytí: komůrkový polykarbonát nebo speciální tvarovky. Bez možnosti větrání.

Podobně jako střešní světlíky, nebo prosvětlovací pásy zajišťuje lokální prosvětlení přístup světla do vnitřních prostor hal. Využívá se především u více členitých střešních konstrukcí.

Lokální prosvětlení čočkovými světlíky – pro střechy s bezesparou krytinou fólií. Možnost osazení větracích nebo kouřových klapek.

Dodávaná řešení systému VEDE