Velmi zajímavý a prestižní projekt výstavby nového prodejně servisního areálu Mercedes společnosti CROY s.r.o., takto bychom mohli nazvat naši 13. měsíční vzájemnou spolupráci s generálním dodavatelem IPS Třinec, a.s., se kterým jsme se na realizaci tohoto díla podíleli.

Společnost CROY s.r.o., byla založena v roce 1992 a je autorizovaným importérem Daimler AG pro Unimog v České republice, s autorizovaným prodejem a servisem nákladních a užitkových vozidel Mercedes Benz.

Výstavba tohoto nového projektu probíhala v okrese Nový Jičín, v obci Bravantice a to na velmi strategické pozici u Dálnice D1, která obcí Bravantice přímo prochází.

Spolupráce na tomto díle představovala pro naší společnost výrobu, dodávku a montáž kompletního ocelového skeletu haly, který byl navržen v rámovém provedení o celkových konstrukčních parametrech 97,42 x 28,75m s atikovou výškou 8,85m. Dále realizaci střešního nosného trapézového plechu, jako podklad pro skládaný plášť, kompletní fasádní opláštění včetně klempířských prvků a v poslední řadě veškeré zámečnické prvky a konstrukce od požárních žebříků, konstrukcí VZT a markýzy.

Jsme velmi rádi, že jsme mohli být součástí tohoto projektu a přispět tak k dalšímu rozvoji společnosti CROY s.r.o. v rámci jejich nového prodejně servisního areálu v Moravskoslezském kraji.

Toto dílo řadíme do portfolia autosalonu a servisů.

Dílo bylo úspěšně dokončeno a předáno investorovi.

Investor akce: CROY s.r.o.
Rok realizace: 2021-2022
Doba realizace: 13 měsíců
Zastavěná plocha: 2800 m²