Ve spolupráci s generálním dodavatelem akce – Navláčil stavební firma, s.r.o. jsme realizovali zakázku pod názvem: Rozšíření areálu Westfalia – novostavba skladové a expediční haly.

V rámci dodávky realizovala naše společnost kompletní výrobu, dodávku a montáž ocelového skeletu obou hal, jak expediční, tak skladové, dále realizaci střešního trapézového podkladního plechu jako přípravu pro skládaný střešní plášť a poté kompletní stěnové opláštění kombinované z minerálních a polyuretanových sendvičových panelů. Součástí naší nabídky bylo dále provedení veškerých klempířských a zámečnických výrobků a lemování.

Skladová část byla v tomto případě o celkové zastavěné ploše 795,3 m2 o hřebenové výšce 16,5 m, zatímco menší část expediční byla realizovaná o celkové ploše 493,7 m2 s hřebenovou výškou 7,7 m.

Chtěli bychom tímto poděkovat společnosti Navláčil stavební firma, s.r.o. za výbornou spolupráci na této zakázce a dále panu Petrovi Novákovi za poskytnutí a profesionálnímu nafocení finálního stavu díla.

Investor akce: Westfalia Metal s.r.o.
Rok realizace: 2017/2018
Doba realizace: 3 měsíce
Zastavěná plocha: 1289 m²